ادمین پنجشنبه 3 شهریور 1390 03:58 بعد از ظهر نظرات ()
گر شما می خواهید محصولات خود را معرفی نمایید، بهترین راه، استفاده از پست الکترونیکی می باشد. پست الکترونیکی بدون شک برای این منظور بسیار موثر است. اگر شما می توانید محصول و یا خدمات خود را از طریق ایمیل به طور مستقیم به مشتریان معرفی نمایید، شانس بهتری درموفقیت خواهید داشت. ارسال ایمیلهای گروهی معمولا به طور تک به تک کاری بسیار مشکل است حتی اگر شما از نرم افزارهای مدیریت میل استفاده نمائید باز هم این کار را نمیتوانید به راحتی انجام دهید و در نتیجه شما نیاز به نرم افزاری دارید که برای شما اینکار را انجام دهد. پیشتر از این نرم افزارهای تحت وب (اسکریپت)زیادی به منظور اینکار ساخته شده اند که استقبال خوبی نیز از آن شد اما نرم افزاری که بتواند اینکار را تحت ویندوز انجام دهد به ندرت یافت میشود .

SEG MR 3.2 نرم افزار کاملا فارسی در زمینه ارسال ایمیل گروهی می باشد. این برنامه با در اختیار داشتن ابزارهای حرفه ای ارسال ایمیل این امکان را در اختیارتان قرار می دهد تا به سادگی هر چه تمام تر ایمیل های مورد نظرتان را برای کاربران و میلهای مورد نظر خود ارسال نمائید. از نکات قابل توجه این برنامه ارسال ایمیل به گروه ایمیل های خبرنامه وبلاگ یا سایت اشاره کرد که هم باعث راحتی شما خواهد شد و هم کاری حرفه ای محسوب میشود . بدین ترتیب شما می توانید با مبلغ ناچیز برای تبلیغات در سایت های اینترنتی، تاثیری شگرفی را در فروش کالا، خدمات و یا افزایش بازدید وب سایت یا وبلاگ خود مشاهده کنید.

نرم افزار ارسال ایمیل گروهی که تحت ویژوال بیسیک می باشد و محیطی بسیار ساده و کاربرپسند دارد . می تواند روزانه ۴۰۰۰ الی ۶۰۰۰ ایمیل تبلیغاتی که ۹۹ درصد در اینباکس خواهد بود برای شما ارسال کند .نرم افزار فوق می تواند توسط سرور SMTP  GMAIL – YAHOO – AOL سرور دلخواه خود ایمیل ارسال کند . شما می توانید با ۱۰ اکانت جی میل روزانه ۶۰۰۰ هزار تا ایمیل ارسال کنید . برای جلوگیری از اسپم شدن SMTP شخصی شما می توانید برای ارسال های خود زمان درنگ تعریف کنید . تا فشار بیش از حد روی سرور اعمال نشود .

قابلیت های کلیدی نرم افزار SEG MR 3.2 :

- پشتیبانی از زبان فارسی
- محیطی جذاب و کاربر پسند
- توانایی ارسال فایل به لیست ایمیل ها
- امکان ذخیره پیام و لیست ایمیل ها
- قابلیت استفاده آسان از HTML
- قابلیت باز کردن فایل های  HTML
- قابلیت تنظیم اکانت ارسالی
- بدون وارد کردن تنظیمات پورت و پروتکل
- ارسال ۹۹ درصد به InBox ( به شرط صحیح نویسی در پیام )
- امکان ارسال ایمیل به صورت تکی
- ارسال ایمیل به صورت کاملا فارسی YAHOO – GOOGLE – MSN و …
- امکان کوچک کردن در سیس تری
- ویرایشگر متن حرفه ایی
- افکت صدا
- قابلیت ایجاد وقفه در ارسال ایمیل ها
- پشتیبانی از HTML برای ارسال ایمیل هایی با محتوای گرافیکی
- امکان وارد کردن چندین اکانت در لیست اکانت
- توقف در ایمیل و اتصال خودکار به اکانت بعد
- حذف ایمیل های تکراری به صورت اتوماتیک
- ارسال از طریق سه SMTP  -  جیمیل – یاهو – آاُل جدید
- راهنمایی تمامی قسمت های نرم افزار
- وی پی ان اختصاصی مخصوص ارسال ایمیل
- و ..


این برنامه توسط دوست خوبم جناب آقای محسن رازانی طراحی شده است لطفا جهت حمایت از برنامه آن را در وب یا سایت خود بگذارید