ادمین سه شنبه 17 اسفند 1389 09:04 بعد از ظهر نظرات ()

شركت سامسونگ، چاپگرهای تازه ای را برای استفاده های حرفه ای و شغلی در مقیاس وسیع طراحی و عرضه كرده كه امكانات امنیتی منحصر به فردی هم برخوردار هستند.

به گزارش بخش خبر شبکه فن آوری اطلاعات ایران از فارس، این شركت در مجموع 5 چاپگر جدید روانه بازار كرده تا نیازهای طیف گسترده ای از مشترین خود را پاسخگو باشد. از مجموع این چاپگرها دو چاپگر هفته گذشته عرضه شده اند.

در این چاپگرها از طراحی جدیدی موسوم به eXtensible Open Architecture یا (XOA) بهره گرفته شده كه به مشتریان و برنامه نویسان امكان می دهد برنامه های چاپگر را بر حسب نیازهایشان تغییر داده و اصلاح كنند تا نیازهایشان برطرف شود.

چاپگرهای یاد شده قادر به چاپ اطلاعات در مقیاس های A3 و A4 هستند و برخی از آنها رنگی وبرخی سیاه و سفید می باشند.
CLX-9350ND و CLX-9250ND A3، CLX-8385ND و CLX-8385NX A4از جمله این چاپگرها هستند. قابلیت ها و تنظیمات پیشرفته امنیتی و مدیریتی برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده، هارد دیسك داخلی، نمایشگر رنگی لمسی و پرت های یو اس بی برای ارسال فرمان مستقیم چاپ از جمله ویژگی های این چاپگرها هستند.

سامسونگ چندی قبل از همكاری استراتژیك خود با شركت SafeCom برای تقویت امنیت چاپگرهای مختلف ساخت این شركت خبر داده بود و این محصولات ثمره عقد این قرارداد همكاری است.

منبع : iritn