ادمین سه شنبه 26 بهمن 1389 09:56 بعد از ظهر نظرات ()

چگونه فولدر را در ویندوز ناپدید کنیم

برای شروع کار یکی از پوشه های موجود بر روی ویندوزتان را انتخاب کرده , بر روی آن راست کلیک و گزینه آخر Properties را انتخاب کنید. 2- و یا اگر Folder انتخابی شما یک Shortcut نیست شما باید به برگه Customize رفته و گزینه Change Icon را انتخاب کنید .حالا برای انت
1 - حالا اگر Folder ( پوشه) مورد نظر شما یک Shortcut (میانبر) است بصورت پیش فرض برگه Shortcut برای شما باز میشود و شما باید بر روی گزینه Change Icon کلیک کنید.
خاب ایکون مورد نظر آیکونی را که هیچ تصویری ندارد و سفید رنگ به نظر می رسد, انتخاب کرده و OK کنید.
3-بعد از انجام این کار حال بر روی همین Folder راست کلیک کنید و گزینه Rename رو برای تغییر نام Folder بزنید و یا میتوانید آن Folder را انتخاب کرده و از کلید F2 کیبورد برای تغییر نام استفاده کنید.
برای تغییر نام Folder این مراحل را انجام دهید ==> کلید ALT روی صفحه کیبورد را پایین نگه دارید و حتما از قسمت اعداد ( Numeric صفحه کلید ) عدد 255 را بزنید و Enter رو بزنید. حالا Folder شما بدون نام و آیکون شده و دیده نخواهد شد.
* توجه : اگر از قسمت اعداد و محاسباتی صفحه کیبوردتان استفاده نکنید ، نام Folder شما تغییر نمیکند .
* توجه : اگر Folder مورد نظر شما یک Shortcut است بعد از انجام این کارها ان فلش کوچک مشکی رنگ هنوز در کنار ایکون Folder شما میماند و ناپدید نمی شود.
حالا با انجام این کار Folder مورد نظر شما به طرز جالبی ناپدید شده و البته برای دیدن Folder ناپدید شده میتوانید محل مورد نظر را Refresh کنید,در این زمان شما همان Folder را خواهید دید.